Показать сообщение отдельно
Старый 12.02.2012, 22:42   #29
Андрюха
 
Аватар для Андрюха
 
Регистрация: 12.02.2012
Адрес: Золочів
Возраст: 39
Сообщений: 24
Вы сказали Спасибо: 9
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутация: 0
По умолчанию Re: Покращення заводської музики...

Ось тут є приклад - http://autozvuk.org/forum2/showthread.php?p=164669
цікаво, як там далі діло пішло...

Добавлено через 9 минут
Цитата:
Сообщение от Володимир Посмотреть сообщение
Андрій, я коротко:
1)якщо люди до тебе вже таке робили, то чому не звернутись до них, тим більше що вони задоволені результатом?
2)що тебе не влаштовує в штатній музиці недешевої машини?басу мало? ну звиняйте...
3)я бачу два шляхи якими можна піти: поставити активний саб в багажник (типічний пацаномобіль для попси і клубнічки), акурат може вкладешся в 150 баксів, або будувати музику з заміною всієї акустики і ГУ зі всіма витікаючими з цього додатковими "прєлєстями" інсталу (шумка, провода, акустична підготовка, виготовлення декоративних елементів салону і тд) з бюджетом на кілька кілобаксів, як практика показує не менше 5. На мою думку третього не дано. Такщо вирішуй чи в Надію на третій поверх з тисячою гривень, чи звертатись до інсталяторів з сумою яку я навіть незнаю. Успіхів тобі...
упс, коротко не получилось
Володя люди всі з інтернету...., звертатись немає до кого...
150 баксів я планував потратити на динамік саба, в цю цифру не входить ні робота, ні матеріали на корпус і інсталяцію.
підсилювач я вже маю... я приблизно прикинув бюджет музики - нарахував в районі 700-800у.е.
В глубені душі я розумію, що для багатьох тут, це ціна одного підсилювача..., но в мене трохи інші життєві пріоритети...

Последний раз редактировалось Андрюха; 12.02.2012 в 22:52. Причина: Добавлено сообщение
Андрюха вне форума   Ответить с цитированием Вверх