Показать сообщение отдельно
Старый 06.10.2009, 18:28   #33
Arrt
Старейшина
 
Аватар для Arrt
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Киев
Возраст: 56
Сообщений: 1,367
Вы сказали Спасибо: 18
Поблагодарили 212 раз(а) в 111 сообщениях
Репутация: 347
По умолчанию Re: "Мои университеты"

Цитата
Сообщение от vvv
Цитата:
Сообщение от Рост ®
Я так розумію, що "по бортах" - це на лівий канал один підсилювач, на правий - інший?
В мене є стійка на даний момент точка зору, що звести добре фази в системі, де лівий-правий канали працюють від окремих блоків живлення - практично неможливо. Ідентичних блоків живлення не буває, а звук - це блок живлення. Або, як любить казати Михаїл - промодульована звуковою частотою напруга живлення.
А байки про "покращення розділення каналів, зменшення взаємопроникнення", які дуже люблять в Синій, на разі вважаю страшилками для ясельної групи.
Ці мої думки підтвердив Омелян, коли я в нього спитав. Тобто, я не питав про два підсилювачі, але в нього, як я знав, ДуалМоно. Так от, він з живленням дуже багато намучився, поки почало щось ліпитися до купи.
Який твій досвід?
+ много, усилитель в системе на фронт должен быть один и в идеале - двойное моно
Вы сами себе противоречите:
"В мене є стійка на даний момент точка зору, що звести добре фази в системі, де лівий-правий канали працюють від окремих блоків живлення - практично неможливо."
полностью противоречит:
"и в идеале - двойное моно"

А по сути хочу добавить, что усилители - близнецы. А это и есть двойное моно. Ну а то что полу-поканалка, так с тремя полосами пассивно тяжело, тем более выравниваться с мидбасом по чувствительности.
Arrt вне форума   Ответить с цитированием Вверх