Давай міркувати...
Якщо машина не дизельна, на свічках, згідно із тактом, проскакує іскра на землю (масу). Іскра - це розряд накопиченної енергії в котушці запалювання. Амплітуда - кіловольти! Це і є наш потужний генератор поміх. Наш підсилювач - це приймач із чутливим входом. Але вхід відносно тієї самї землі, на яку ідуть розряди свічок. Достатньо вимкнути двигун, і о - диво - нема ніякого рокоту. Скажи будь-ласка, для чого в свічках (ковпачках до них) ставлять резистори кілоомні? І цей сенс - не я вигадав. Я лише підтверджую, що на особистій практиці - це виправдовується.
Автор теми перевірить свій усь, не знайде там ніякої петлі чи непропаю. Що йому тоді робити? Ах, да! Міняти на дорогий підсилювач, кабель купити безоксидий, замінити голову на оптику і т.д? Тобі не здається, що такі поради мають більше комерційний нахил, а ніж науково-практичний?
Змінюються умови потрапляння поміх по землі до підсилювача. Причини можуть бути в особливості розташування елементів того ж уся, які співпадають з іншими умовами в даному автомобілі. Чому б і не поборотись із джерелом поміх, а не тільки із умовами живлення і розходження мас?
Досвід - син помилок тяжких (О.Пушкін).