Показать сообщение отдельно
Старый 29.03.2012, 20:28   #93
Рост ®
Старейшина
 
Аватар для Рост ®
 
Регистрация: 12.03.2007
Адрес: Львів
Возраст: 52
Сообщений: 2,210
Вы сказали Спасибо: 13
Поблагодарили 307 раз(а) в 99 сообщениях
Репутация: 562
Отправить сообщение для Рост ® с помощью ICQ
По умолчанию Re: Hi-Res и мультиканал в автомобиле

П'єса. Фрагмент.
(усі співпадіння з реальними подіями випадкові).
Звукорежисер: Так, хлопці, хватить курити, пишемось, пишемось!
(в режисерську заходить низенький чоловік з пузом).
Звукорежисер: Іване Семеновичу! Добрий де... Ні! Не треба чіпати пульт! Тут все налашт... Фух...
(Іван Семенович виходить).
Звукорежисер: Іване Семеновичу, навіщо ви пішли до музикантів!? Не можна! Не рухайте мікрофон! Що? Пєтю погано чути і відлуння заважає? Там же все виставлено!!
Галю! Галю! Кинь свої маракаси, заведи Івана Семеновича на каву! Грошей не маєш? Так в нього ж купа, продюсер же! Не платить за себе? Ну ось, на тобі двадцятку!
(Іван Семенович виходить з Галею попід руку).
Звукорежисер: Фух...
Музиканти: Фух...
Pete Alderton: Scheisskerl...
Звукорежисер: Не хвилюйтесь, пане Алдертон. Все, хлопці, пишемось, пишемось! Поки Іван Семенович не повернувся!



Так от, ви мене не плутайте, я сам заплутаюсь.
Значиться, беремо цей диск, Cover My Blues
Далі робимо що, беремо інший диск, того ж Озелла Мюзік, The Sound, vol. 3
Дивимось. Диск перший, Пєті Алдертона - трек 6: Ain‘t No Sunshine.
Дивимось далі, диск другий, збірник - трек 3: Ain't No Sunshine (Pete Alderton)

І той, і той диск є на самізнаєтеде. Перший, пише, що FLAC 2.0 24bit 44,1kHz, на другому нічо не пише, тому напевно 16/44,1.

Зливаємо, слухаємо.

Різниця є. На другому диску грають ті ж музиканти, ті ж інструменти, за винятком Галі, вона повела продюсера на каву, тому маракасів зліва не чути
Але характер запису зовсім інший. Якщо на першому "Пєтя" співає практично в сам мікрофон, відлуння стін майже не чути, то в другому випадку він відійшов від мікрофона дальше, до голосу чітко приєднується відлуння. І так з усіма інструментами. Звукові образи стали більшими, власне із-за цього відлуння, тому ешелонування вже так гостро не відчувається. А не через те, що 16 біт і 24 біти. Просто інший запис. По іншому стояли мікрофони. Тому питання різниці 24 - 16 не знялося. А видно дуже явно різницю самого процесу запису, режисерської роботи.

Коротше кажучи, щоб повністю розвіяти темряву незнання, треба отут купити один і той самий трек в 24/44,1 і 16/44,1. І буде відповідь. Всього то 4 євро.
Там ще є така тестова штучка, але мало, не знаю, чи можна щось оцінити. Комп'ютер мій домашній зіграв однаково

Коротше кажучи, поступлю я наступним чином - перестану собі голову морочити хай-резом, поки десь нагода не підвернеться почути його у відповідних умовах, а не на злитому з інтернету невідомого походження матеріалі.
Так що от.

А, і дякую Халіну, а через нього і автору нашого ЦАПа, якого власне Міша сьогодні мучив запитаннями, за роз'яснювальну роботу

Последний раз редактировалось Cobox; 30.03.2012 в 07:42.
Рост ® вне форума   Ответить с цитированием Вверх