Показать сообщение отдельно
Старый 26.09.2011, 07:23   #270
RAzZin
 
Аватар для RAzZin
 
Регистрация: 01.02.2011
Адрес: СПб
Возраст: 38
Сообщений: 10
Вы сказали Спасибо: 1
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Репутация: 0
По умолчанию Re: AGM батареи vs Станции питания (точка зрения)

Цитата:
Сообщение от Рост ® Посмотреть сообщение
Я з легкістю маю в своїй машині стабільні 14В. Знаєш як я їх отримую? Я завожу двигун!
Ми ж про автозвук мову ведемо? Чи про що?

Серж, на всяк випадок, повторюся. Більше не буду, тільки раз.
Підсилювач. За. Триста. Доларів. Не. Переграє. Підсилювач. За. Тисячу. До. Якої. Паверстейшн. Його. Не. Підключай. Крапка.

Я не кажу, що паверстейшн це погано. Більшості підсилювачів вона в тій, чи іншій мірі піде на користь, тому що в більшості підсилювачів блоки живлення розраховані на напругу в системі при працюючому двигуні (ще раз нагадаю - мова йде про автозвук). Робити блоки живлення, які будуть тримати стабілізацію нижче 11В економічно не вигідно, тому що вартість їх суттєво зросте, а кому це треба? При 11В треба вже думати, як машину завести, а не як музику слухати. Основне прослуховування відбувається під час поїздок, тобто при 14-ти вольтах. Якщо говорити про прослушку при вимкнутому двигуні, то так, таким підсилювачам паверстейшн буде в поміч.

Тому я і кажу, що при альтернативі купити дешевий підсилювач + паверстейшн або за ці гроші дорогий підсилювач - я ніколи не виберу перше. Звичайно, якщо до дорогого підсилювача доставити паверстейшн - ну, якщо нікуди дівати гроші, то можна, гірше йому точно не буде. Але можна не тратити 700 уй, а яку сотню, на доопрацювання блоку живлення, і тоді потреба в тій стейшині точно відпаде.
Ну і я вже мовчу, що є підсилювачі, як наприклад, мій, чи Халіна, які не випадають зі стабілізації до 9В вхідного, і при 9В вони не випадають, просто уже виключаються релюшки у них всередині, не мають сили тримати. І їм, що є паврестейшн, що нема - один фіг. Хоча згоден, що таких підсилювачів дуже мало.
Почти все этапы эммы, например, проходят при заглушенном двигателе, поэтому совет "получите 14В при работающем движке" немалому количеству человек бесполезен.
RAzZin вне форума   Ответить с цитированием Вверх