Всё об автозвуке

Всё об автозвуке (http://autozvuk.org/forum2/index.php)
-   Бюджетный автозвук и песочница. (http://autozvuk.org/forum2/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Альтернатива Морел Дотеч 6 (http://autozvuk.org/forum2/showthread.php?t=237)

softm 15.09.2007 00:04

Альтернатива Морел Дотеч 6
 
Есть ли производимая альтернатива сабжевым мидам? В бюджете до 500$.
Для рока...

Alexx 15.09.2007 09:54

Re: Альтернатива Морел Дотеч 6
 
Цитата:

Сообщение от softm
Есть ли производимая альтернатива сабжевым мидам? В бюджете до 500$.
Для рока...

6 иридиумы

Jedy 15.09.2007 20:26

Цитата:

6 иридиумы
+1

Рост ® 15.09.2007 22:28

Колись давно морель зробив для длс ультімейт, нащадком якого є ірідіум. Але це вже не той ультімейт :)

Alexx 16.09.2007 01:33

Цитата:

Сообщение от Рост ®
Але це вже не той ультімейт :)

Обоснуйте, плс.

З.Ы. Рост, я к Вашему мнению весьма прислушиваюсь, но Вас как не почитаешь - то уже ВСЕ не то - появляется желание стать археологом от автозвука. :noidea: :)

softm 16.09.2007 11:14

Цитата:

Сообщение от Alexx
Цитата:

Сообщение от Рост ®
Але це вже не той ультімейт :)

Обоснуйте, плс.

З.Ы. Рост, я к Вашему мнению весьма прислушиваюсь, но Вас как не почитаешь - то уже ВСЕ не то - появляется желание стать археологом от автозвука. :noidea: :)

Про раритеты :)

Рост ® 16.09.2007 13:10

Цитата:

Сообщение от Alexx
Цитата:

Сообщение от Рост ®
Але це вже не той ультімейт :)

Обоснуйте, плс.

З.Ы. Рост, я к Вашему мнению весьма прислушиваюсь, но Вас как не почитаешь - то уже ВСЕ не то - появляется желание стать археологом от автозвука. :noidea: :)

А що тут дивного? Невже нинішній піпл шукає якість? Він шукає напис на коробці "супер якісний товар", "24 біта", "hi-end", при цьому даний товар має коштувати менше 100 баксів. В наведеному вище обговоренні в синій гарна цитата приведена, про маркетинг. Оце він і є.
Візьмемо наприклад той же кларіон. DRX 9255 і його наступника DRZ 9255. Яка різниця? Так, звук став гірший, зате появилось купа сучасних фішок, типу проца, еквалайзера і т.п. Це чудово відображає стан нинішнього суспільства - люди перестали цікавитись максимальною якістю звучання, одночасно появилась потреба в пристроях, з допомогою яких можна виправити атрофоване вміння досягати результату інсталяцією (тобто, власною роботою). Це ж простіше, натикати куди-небудь динаміків, процем затримки виставити і ти супер!
Морель, який поступово відходить від ручних технологій, тому що це стає нікому не потрібне. Смерть Накамічі, ресіверів з чудовим звуком, але без дельфінчиків... Ще приклади потрібні?
А кросовери ті ж самі? Чому в мене, в Halin-a виходять кращі, які не псують звук? А заводські вартістю в 100, 200 доларів нікудишні? Хіба що виглядають гарно...
Китай... Бездушне масове виробництво, де критерієм є прибуток для задовільнення голоду. Ні про яку творчість не йдеться, ні про яке вкладування душі в те, що ти робиш. Задовільнення голоду споживацького суспільства, вихованого маркетологами.
Більшості клієнтів потрібно а) будь-як, аби подешевше, б) пантово, а як буде звучати пофіг, в) щоб голосно гупало, г) бренд (щоб потім сказати "та ти не шариш, в мене .....!!!").

А, що я тут розпинаюся... Коротше кажучи, я маю свою думку, а кожен має право на свою. Комусь корисні мої поради - чудово. Ні - мені від того гірше теж не стане :)

softm 16.09.2007 14:00

Цитата:

Сообщение от Рост ®
Чому в мене, в Halin-a виходять кращі, які не псують звук?

Народ, я тихо намекнул, дамши ссылку на синюю, что вопрос религиозный ... А вы деретесь... Пожалуйста прекратите флэйм :) Спасибо :) :) :)

Лучше посоветуйте что то кроме Морелей-ДЛС

Например, возможно кто-то имел честь иметь дело с Bose. Просто эта марка мне была (до Дядя-поста) неизвестной. Стыдно блин - столько есть всего разного, про, что даже не знаешь.

Я подозреваю - просто может быть замечательное устройство, а маркетолог плохой. Я про это спрашивал.

Спасибо, если кто захочет помогать ...

Рост ® 16.09.2007 14:55

1. Питання зовсім не релігійне. Релігійне воно для описаних мною в пункті г).
2. А ніхто не б`ється :)

Слухай, а що означає "мідбаси для року"? :) Це що ж, виходить, що мені тепер доведеться робити в своїй машині 4-5 систем впаралель - для джазу, для класики, для року, для попси... :D
Якщо потрібно хороші дверні міди - їх вистарчає. От з ящичними як раз проблема :)

softm 16.09.2007 19:29

Цитата:

в пункті г).
:)

Слухай, а що означає "мідбаси для року"? :) Це що ж, виходить, що мені тепер доведеться робити в своїй машині 4-5 систем впаралель - для джазу, для класики, для року, для попси... :D
[/quote]

Лучше Кадиллак - для кантри, Бэнтли для классики, Роллс-Ройс для джэза и понтиак для диско, а правильные пацаны в тавриях слушают Рок :)

ПС. Совет любителя жанра "это" - означает.

scvosniak 16.09.2007 23:54

мда.....так сложно понять, что речь идет о предпочтении музыкальных направлений...
хотелось бы послушать как обосрется хорошо играющая система, которая строилась любителем классики, если проиграть нею Children of Bodom и потом станет вопрос о 5-ти системах в паралель :censored:

mobi 17.09.2007 07:43

А с каких это пор Морель и его клоны начали РОК играть?
Я что-то пропустил?...

Рост ® 17.09.2007 09:16

Цитата:

Сообщение от scvosniak
мда.....так сложно понять, что речь идет о предпочтении музыкальных направлений...
хотелось бы послушать как обосрется хорошо играющая система, которая строилась любителем классики, если проиграть нею Children of Bodom и потом станет вопрос о 5-ти системах в паралель :censored:

Це буде всього навсього означати, що система крива, не лінійна.


Текущее время: 09:41. Часовой пояс GMT +2.

Перевод: zCarot
autozvuk.org ©