Всё об автозвуке

Всё об автозвуке (http://autozvuk.org/forum2/index.php)
-   Бюджетный автозвук и песочница. (http://autozvuk.org/forum2/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Магнітола працює тільки при заведеному двигуні!В чому причина? (http://autozvuk.org/forum2/showthread.php?t=17109)

Юрік 16.04.2012 13:19

Магнітола працює тільки при заведеному двигуні!В чому причина?
 
Після заміни шлейфа ,мій піонер відмовляється працювати при вимкнутому двигуні.Як тільки гінератор перестає давати зарядку магнітола після 2-5 хв висвітлює AO-error і за кілька хвилин тухне!Після включення працює ,але знову не більше 5 хв.При заведеному двигуні не виключається!Акамулятор новий з проводкою все в порядку ,підключав другу магнітоллу аналогічну,працює без проблем!Підскажіть в чому може бути причина?

prizrak 16.04.2012 17:38

Re: Магнітола працює тільки при заведеному двигуні!В чому причина?
 
Гугл рулит :vo:
-Вот то что он мне выдал
Причина в транзисторе который на радиаторе ближе к таблу их там всего 2 или 3
недодает напряжения моросит короче. Удачи!!! (для тех кто не понял где он находиться на обычных пионерах там стоят 2996 3 штуки в грядку)
-А вот мои догадки возможно плохой контакт шлейфа, или сам шлейф надёжно-китайский:drag:

Юрік 16.04.2012 19:11

Re: Магнітола працює тільки при заведеному двигуні!В чому причина?
 
Шлейф дійсно непутьовий.Майстер який його ставив настільки неграмотний ,що я забрав магнітоллу в неробочому стані,аж сам заліз в середину скачавши схемки магнітолли заставив її працювати і покористувавшись трошки виявив такий дефект!Незнаю чому він непобоявся лізти в ту магнітоллу якщо він поняття в тому немав:meowth:Надіюсь що ваша відповідь допоможе нарешті довести допутя мою магнітолку.Дуже вам дякую за вшу відповідь без вашої допомоги булоби тяжко розібратися,довелосяб відправляти магнітолку на ремонт в друге місто !

Назар 16.04.2012 19:26

Re: Магнітола працює тільки при заведеному двигуні!В чому причина?
 
якшо незнаєш нормального майстра у львові можу дати координати і не потрібно нікуда відправляти

Юрік 16.04.2012 19:33

Re: Магнітола працює тільки при заведеному двигуні!В чому причина?
 
Цитата:

Сообщение от Назар (Сообщение 188656)
якшо незнаєш нормального майстра у львові можу дати координати і не потрібно нікуда відправляти

Я знаю нормального майстра зі Львова ,але ніяк неміг найти час поїхати,то майстер часу немає, то в мене невиходить.До Львова 70 км їхати я сам з провінції:D Вирішив сам розібрати магнітолку бо лежала місяць - очі мозолила!

Юрік 18.04.2012 18:54

Re: Магнітола працює тільки при заведеному двигуні!В чому причина?
 
Сьогодні перепаяв шлейф ,провірив тестером начебто все в порядку,але з магнітолою далі проблеми ,нічого не помінялося.В чому, ше може бути причина:ireful2:Хто підскаже? Може хтось з майстрів форума?Неохота на Львів їхати якщо причину можна ліквідувати за допомогою паяльника без жодних додаткових деталей!!!!:)

Юрік 06.05.2012 00:16

Re: Магнітола працює тільки при заведеному двигуні!В чому причина?
 
Вилікував!:D


Текущее время: 06:22. Часовой пояс GMT +2.

Перевод: zCarot
autozvuk.org ©