Всё об автозвуке

Всё об автозвуке (http://autozvuk.org/forum2/index.php)
-   Практические уроки, технологии и материалы (http://autozvuk.org/forum2/forumdisplay.php?f=21)
-   -   Правильные подсидельники (http://autozvuk.org/forum2/showthread.php?t=189)

Володимир 06.07.2007 12:51

Правильные подсидельники
 
Вже втретє буду переробляти ящики під сідухи. Ось креслення майбутніх ящиків (вибачаюсь за технічно неграмотне креслення, але думаю воно всім зрозуміле)
http://foto.mail.ru/inbox/vovaklak78/1/i-90.jpg
Так от питання:
- який варіант краще вибрати з наклонною верхньою стінкою чи ні?
- що всетаки краще використати фанеру 10мм, чи ДСП 16 мм на бока і 10 мм на верх/дно?
Авто ВАЗ класика, динаміки - Хелікс Блю 52, передня гнута стінка - 2 слої ДВП 4мм + епоксидка, в ящику передбачаються розпорки.
Основна задача щоб фронт зіграв якомога нижче ( розраховую на 80 Гц).

Andy76 06.07.2007 15:31

Re: Правильные подсидельники
 
Цитата:

Сообщение от Владимир
Вже втретє буду переробляти ящики під сідухи.
Основна задача щоб фронт зіграв якомога нижче ( розраховую на 80 Гц).

Ух... почти 1:1 с моими для ланоса.

Дсп на таких узких боках ничего не даст, там как раз можно и потоньше...
Вариант... ну тот, у которого максимальный объем в заданном подседельном пространстве получается. Т.е. привязывайся к посадочному месту.

А чого саме блю52 ?

Jedy 06.07.2007 15:35

Наклон "от себя" я бы не делал. Ось излучения на лобовое стекло получится, от него пойдут переотражения...

Olddad 06.07.2007 15:50

Цитата:

Сообщение от Jedy
Наклон "от себя" я бы не делал. Ось излучения на лобовое стекло получится, от него пойдут переотражения...

Можно подумать, иначе оно не отражается от лобового (к чему, кстати, и следует стремиться, так как это основа...).

Володимир 06.07.2007 16:28

Re: Правильные подсидельники
 
Цитата:

Сообщение от Andy76
А чого саме блю52 ?

А чому ні, мені подобається їх звук, я ними задоволений і вони в мене Є :)
Десь зустрічав таке , що якщо динамік направлений чітко в верх, є нагода спіймати "стояк", може всетаки вибрати варіант з нахилом?
Варіант з ДСП мені більше підходить, бо в мене його дофіга, а фанеру тре купляти, але я готовий купити якщо мені хтось проаргументує що від фанери буде кращий звук.

Andy76 06.07.2007 17:01

Цитата:

Сообщение от olddad
Цитата:

Сообщение от Jedy
Наклон "от себя" я бы не делал. Ось излучения на лобовое стекло получится, от него пойдут переотражения...

Можно подумать, иначе оно не отражается от лобового (к чему, кстати, и следует стремиться, так как это основа...).

это ж жигули... там лобовое вертикальное и далеко.... насколько я помню по своей шахе - они будут стрелять в обтянутый дырчатым звукопоглотителем потолок :)

поэтом имхо там в подсидельниках надо именно НЧ делать, а блюшки для этого не годятся :(

Володимир 06.07.2007 17:09

Цитата:

Сообщение от Andy76
поэтом имхо там в подсидельниках надо именно НЧ делать, а блюшки для этого не годятся :(

Інші динаміки не передбачаються :no: , тому треба виходити з того що є :wallbash: , хіба приймаються поради що до виготовлення інших фільтрів і добавлення СЧ динаміків.

Рост ® 06.07.2007 19:29

Re: Правильные подсидельники
 
Цитата:

Сообщение от Владимир
- який варіант краще вибрати з наклонною верхньою стінкою чи ні?

Нахил в лобове скло.
Цитата:

Сообщение от Владимир
- що всетаки краще використати фанеру 10мм, чи ДСП 16 мм на бока і 10 мм на верх/дно?

Для Блю 52 не дуже принципово, 10 мм вистарчить, особливо, якщо будуть розпорки. Вони не монстри.
Цитата:

Сообщение от Владимир
Основна задача щоб фронт зіграв якомога нижче ( розраховую на 80 Гц).

Не розраховуй. Коли кажуть про компонент, що він грає якусь частоту, то мають на увазі з рівнем 0дБ. Блю 52 в ЗЯ добре, якщо від 100Гц будуть грати.
При 80Гц їх теж буде чути, але уже тихіше.

ПС. Завтра в Тернополі буш?

Рост ® 06.07.2007 19:31

Цитата:

Сообщение от Jedy
Наклон "от себя" я бы не делал. Ось излучения на лобовое стекло получится, от него пойдут переотражения...

Jedy, не плутай людей.

Володимир 07.07.2007 10:11

Re: Правильные подсидельники
 
Цитата:

Сообщение от Рост ®
Нахил в лобове скло.
ПС. Завтра в Тернополі буш?

На жаль не буду. :( :( :( :( :( :( Я сподівався тебе побачити минулого тижня на СПЛ.
В мене виникла ідея зробити ящики полоскими, але під динамік виготовити таку проставку щоб динамік був напрвлений під кутом.

m-ericsson 07.07.2007 19:29

Re: Правильные подсидельники
 
Цитата:

Сообщение от Владимир
Цитата:

Сообщение от Рост ®
Нахил в лобове скло.
ПС. Завтра в Тернополі буш?

На жаль не буду. :( :( :( :( :( :( Я сподівався тебе побачити минулого тижня на СПЛ.
В мене виникла ідея зробити ящики полоскими, але під динамік виготовити таку проставку щоб динамік був напрвлений під кутом.

Это правильно, ящик с макс объемом, а перед меняешь наклон и ищешь оптимал.
5" лучше продать, добавить денег и купить 6". Ну не стОят 5-дюймовки того, чтобы под них подсидельники городить.
И ещё моё мнение таково, что в классике с её плоскими дверями выкидываются штатные дермонтины и вместо них лепится нормальный плоский зя толщиной до 5см и более с нормально наклоненным подиумом. И выглядеть это будет наамного лучше штатной обивки, даже если всё сделать из фанеры покрытой лаком.
Почему в дверь - наклон стекла для эффективных подсидельников маловат.

Володимир 07.07.2007 19:46

Re: Правильные подсидельники
 
Цитата:

Сообщение от m-ericsson
Это правильно, ящик с макс объемом, а перед меняешь наклон и ищешь оптимал.
5" лучше продать, добавить денег и купить 6". Ну не стОят 5-дюймовки того, чтобы под них подсидельники городить.
И ещё моё мнение таково, что в классике с её плоскими дверями выкидываются штатные дермонтины и вместо них лепится нормальный плоский зя толщиной до 5см и более с нормально наклоненным подиумом. И выглядеть это будет наамного лучше штатной обивки, даже если всё сделать из фанеры покрытой лаком.
Почему в дверь - наклон стекла для эффективных подсидельников маловат.

М-м-м дааа, тепер чисто заплутався.Колись давно десь читав що 5" мають перевагу в якості звучання від 6" і 5" здатні на більш точну передачу в звучанні... можливо я помиляюсь. Може дійсно вибрати дверну установку :noidea: Тепер не знаю як краще пристроїти свої динаміки чи в двері чи під сідухи? :wallbash: Дайте хтось добру пораду... :god:

Рост ® 07.07.2007 20:20

Та не парся ти, Володя. Став, як і задумав, в підсидільники. Ти мусиш сам дійти до думки, що пора те чи інше міняти! А в m-ericsson досвіду ж купа, не рівня тобі. Тому рости повільно, своїми кроками.

kkk 07.07.2007 22:05

Да. Я соглашусь с Ростом, совершенно неинтересно соорудить идальную систему, ни разу не наступив на грабли, опыт рождается из ошибок, кроме того качество звука - вещь сугубо индивидуальная, зависит и от музыкальных предпочтений слушателя, и от компонентов системы, да и услышать что есть неправильно - не факт что получится. Одному - будет звучать нехорошо, а другому как раз наоборот. Все это очень индивидуально, и навряд ли существует абсолютно идеальный вариант. Поэтому делать надо только так, чтобы самому себе нравилось.

Володимир 08.07.2007 21:32

Вдячний всім за відгуки, вирішив таки на даному етапі зробити підсідельники.Прикинув в спікершопі, що мої динаміки зіграють в ЗЯ 100 Гц з затуханням 1,6 дБ, чи вдасться мені їх зістикувати з сабом Ural AS-D10.3 ?


Текущее время: 01:17. Часовой пояс GMT +2.

Перевод: zCarot
autozvuk.org ©